4 Mayıs 2015 Pazartesi

Herkese Merhaba,Ben Geldim .. ;)

İki ay olmuş buralara uğramayalı .. Yazı yazmayı,sevdiğim bloggerların yazılarını okumayı ne de çok özlemişim .. Bu sabah yatağımdan kalkmadan şöyle bir göz attım,mutlu oldum ..
Hayat bazen engeller çıkartıyor karşımıza,ben de bu iki aylık süre de bir engele takıldım .. Onu kaldırmakla uğraştım,kaldırdım ve şimdi yeniden yoluma devam ediyorum .. Rabbim hepimizin yolunu engellerden arındırsın,iyi görünen kötü niyetli,insanların şerrinden hepimizi muhafaza eylesin inşaAllah .. 

Dedim ya hayat bu .. İçinde her şeyden barındırıyor .. Bazen mutluluğu,bazen acıyı,bazen sevinci,bazen hüznü tattırıyor bize .. Ben bu zaman zarfında hüznü,acıyı fazla tattığımdan artık mutluluğu,sevinci talep ediyorum Mevlâm'dan kabul buyursun .. Mutlulukla,iyilikle,güzel şeylerle imtihan etsin bizi inşaAllah ..
Yazdıkça anlıyorum,çok özlemişim buraları..Blog arkadaşlarımı.. Sinem seni de http://tuhafgezegen.blogspot.com.tr/ .. ;) Buradaysan bir ses ver .. Mektup işini unutmadım .. İlk fırsatta kapında .. ;)

Evet başlıkta da dediğim gibi ben geldim,kaldığım yerden devam edeceğim .. Ve toparlanmama biraz daha hızlı yardımcı olması adına bir takım işlerle uğraşıp,kafamı,gönlümü sorunlardan uzak tutmaya  çalışacağım .. Hobilerimi,el işlerimi değerlendireceğim .. Instagram sayfam da ürünlerimi yayınlamaya başladım bile .. İşte bunlardan ilki Haziran ayında aramıza katılacak olan yeğenim Kuzey için yaptığım duvar panosu .. 
Teyze olacak olmanın heyecanıyla işledim bu panoyu .. İlk defa teyze olacağım .. Nasıl heyecanlıyım bilemezsiniz .. Annelik duygusundan sonra dünya da tadabileceğim en güzel duygu teyzelik duygusudur kesin  .. Hayırlısı ile rabbim kavuştursun inşaAllah ..
Döndüm,buralardayım artık Allah izin verirse .. Hepinize tekrardan merhaba .. Duanıza beni de katın lütfen .. Tekrar sendelemeyeyim diye .. Yeni haftaya başlarken herkese önce sağlık,sonra mutluluk,huzur,gönül rahatlığı diliyorum .. Görüşmek üzere ..
 

5 yorum:

 1. Merhaba canım.Tekrardan görüşmek çok hoş.
  Seni özlemiştik...Sevgiler...

  YanıtlaSil
 2. Merhaba,
  Sayfanızı blog keşif etkinliğinden keşfettim.Yazdığınız açıklama çok hoşuma gitti doğrusu.Bende kitap okumayı çok severim.Sizi takibe aldım bende sayfama beklerim.Sevgiler
  seplali.blogspot.com.tr

  YanıtlaSil
 3. Postagem maravilhosa amei esse pano com ponto de cruz, este blog é encantador sucesso.
  Canal: https://www.youtube.com/watch?v=3xZdo8xMv34
  Blog:http://arrasandonobatomvermelho.blogspot.com.br/

  YanıtlaSil
 4. Merhaba sizi takip ettim ancak blogger'da yeniyim destek için sizde takip ederseniz sevinirm http://lavvienrose.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil

Güzel bir söz,güzel bir ağaç gibidir ki;onun kökü sabit,dalı ise göktedir..Rabbimin izniyle her zaman meyvesini verir ..